середа, 15 березня 2017 р.

Затримано жителя Золотоніщини, якого підозрюють у тероризмі на Донбасі

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому слідчим відділом УСБУ в Черкаській області, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України, повідомля прес-служба прокуратури.
 Встановлено, що житель Золотоніського району Черкаської області, перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області, вступив до силового блоку морської піхоти армії «Донецька  народна Республіка» та проходив військову службу, чим сприяв незаконній діяльності терористичної організації та брав у ній участь.
Близько року вказана особа переховувалася від слідства на тимчасово окупованій території та 09.03.2017 зловмисника затримано на території міжнародного пункту пропуску в Чернігівській області під час перетину державного кордону.
За клопотанням слідчого, погодженого з прокурором прокуратури області,  Соснівським районним судом м. Черкаси підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Досудове розслідування в указаному кримінальному провадженні триває, проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії.

Немає коментарів:

Дописати коментар