понеділок, 16 липня 2018 р.

Згадаємо

Світлина від Романа Коваля. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Романа Коваля.  Ð¡Ð²Ñ–тлина від Романа Коваля.  Ð¡Ð²Ñ–тлина від Романа Коваля.    Ð¡Ð²Ñ–тлина від Романа Коваля.  Ð¡Ð²Ñ–тлина від Романа Коваля. 
На світлинах – Ігор Поспіловський, Юрій Щербина, Євген Войцехівський-“Чех”, Віктор Єременко-“Снайпер”, Олександр Веремеєнко і Сергій Шилов-“Грін”
16 липня 1944 р. в с. Підгірці, тепер Бродівського р-ну Львівської обл., загинув Ігор ПОСПІЛОВСЬКИЙ, “довголітній борець за Україну”, поручник дивізії “Галичина”, командир 4-ї кулеметної сотні 1-го куреня 30-го полку дивізії “Галичина”, “неустрашимий старшина”. Такої смерті він і бажав: “від кулі в серце і в полі”. 
16 липня 1974 р. у м. Краснодоні Луганської обл. народився Юрій ЩЕРБИНА, старший сержант 2-ї роти 15-го Окремого мотопіхотного батальйону 58-ї Окремої мотопіхотної бригади. Лицар ордена “За мужність” III ст. (посмертно).
16 липня 1979 р. в м. Кам’янці Черкаської обл. народився Євген ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ-“ЧЕХ”, член СУМу, командир групи розвідки “Холодний Яр” батальйону “Айдар”. Загинув у м. Щасті на Луганщині.
16 липня 1994 р. у с. Білозір’ї Черкаського р-ну народився Віктор ЄРЕМЕНКО-“СНАЙПЕР”, активний учасник Революції Гідності, кулеметник батальйону оперативного призначення Київської конвойної бригади. Лицар ордена “За мужність” III ст. (посмертно).
16 липня 1996 р. у м. Старобільську Луганської обл. народився Олександр ВЕРЕМЕЄНКО-“ФАРТОВИЙ”, гранатометник батальйону морської піхоти 36-ї Окремої бригади морської піхоти. Загинув у бою 6 березня 2017 р. неподалік с. Водяного Волноваського р-ну Донецької області.
16 липня 2015 р. від отриманих поранень у бою в с. Широкиному Донецької області помер Сергій ШИЛОВ-“ГРІН”, боєць ДУК “Правий сектор”.

Немає коментарів:

Дописати коментар