неділя, 20 травня 2018 р.

3. поки, просто фоторепортаж - Юрій Ворощиоов


                                         Ð¡Ð²Ñ–тлина від Юрія Ворошилова.
Освячено наріжний камінь спільного храму УАПЦ і УГКЦ в Полтаві
19 травня 2018 р. на місці трагічної Полтавської битви було освячено наріжний камінь на місці побудови храму-пам’ятника великомученика Юрія Переможця (вул. Зіньківська 16). Про його спільну побудову домовилися парафія великомученика Юрія Переможця УАПЦ (настоятель о. Ігор Литвин) та парафія Пресвятої Тройці УГКЦ (настоятель о. Юрій Кролевський). У майбутньому храмі передбачається почергове служіння обох полтавських громад.
Очолив чин освячення Блаженніший Отець і Глава УГКЦ Святослав. З ним співслужили архиєпископ Харківський і Полтавський Ігор (УАПЦ) та екзарх Харківський УГКЦ єпископ Василь, численні священики УАПЦ і УГКЦ з Полтавщини, Харківщини, Києва, Сватового на Луганщині. Були присутні сестри василіянки, сестри св. Йосифа Обручника, активісти Харківського крайового братства апостола Андрія Первозваного на чолі з його головою Вадимом Приходченком, парафіяни полтавських громад УАПЦ і УГКЦ, представники патріотичної громадськости міста.
У проповіді Блаженнішого Патріярха Святослава наголошувалося, що справжня церковна єдність будується на Христі, Котрий і має бути наріжним каменем кожного християнського храму. Запис проповіді вміщено за адресою: http://www.youtube.com/watch…
Архиєпископ Ігор подякував Патріярхові Святославу за мудру пастирську позицію і гідний приклад духовного лідерства. О. Віталій Зубак, канцлер Харківсько-Полтавської єпархії, виголосив многоліття Патріярхові. Парафіяльна громада УАПЦ запросила присутніх на братню трапезу.
ХАРКІВСЬКО-ПОЛТАВСЬКА ЄПАРХІЯ
УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Немає коментарів:

Дописати коментар