суботу, 24 лютого 2018 р.

Черкаський ведучий проекту “Інспектор. Міста” розповів про родину, вподобання та зйомки реаліті

Ведучий проекту “Інспектор. Міста” на 1+1 Володимир Остапчук, що родом із Черкащини, прикрасив обкладинку популярного видання “Теленеделя” і розповів про культ здорового харчування у своїй родині та складнощі під час зйомок реаліті.
У відвертому інтерв’ю Володимир зізнався, що його дружина готує йому тільки здорові сніданки, інформує 1plus1.ua.
“Олена на сніданок дає мені пророслі зерна, білий льон і ще щось в цьому дусі. Насправді, в нашій родині культ здорового харчування. Ми не їмо після 15.00 жирного, майонезів-кетчупів у принципі не вживаємо, шоколад – тільки на свята”.
Також ведучий зізнався, що дуже любить читати і надає перевагу книгам англійською мовою, а у вільний час займається самоосвітою.
“Щоразу вирушаючи з родиною в подорож, а ми це робимо часто, відвідуємо два місця: зоопарк і книжковий магазин, де обов’язково щось купуємо. У нас вже накопичилася велика бібліотека. У новорічні свята буквально «проковтнув” Деніела Кіза «Квіти для Елджернона». Дуже цікава річ!» – говорить Володимир.
Щовівторка о 22.00 на 1+1 виходять нові випуски проекту “Інспектор. Міста”, в яких Володимир Остапчук перевіряє, наскільки комфортно жити в містах України. Телеведучий зізнався читачам «Теленедели», що під час зйомок неодноразово відбувалися непередбачувані, нерідко – конфліктні – ситуації, в яких йому доводилося проявляти швидку реакцію, почуття гумору і дипломатичність.
“На зйомках у мене є охоронець. Але одяг рвали неодноразово, мікрофони псували, хабар пропонували. А скільки разів погрози на мою адресу звучали! Ось це мене в проекті і підкуповує – тут немає нічого постановочного, ми всьому даємо справедливу оцінку. За це люди нас поважають. Буває, ті, кому вручили «ганьбу”, підходять після зйомок і дякують – тому що все по-чесному», – розповідає ведучий.
Проте, найскладнішим у проекті, як зізнається Володимир, є спілкування з людьми: “Одна зі складностей – це те, що ти весь час перебуваєш в процесі спілкування з людьми, тому переживаєш, чи не був занадто різким, чи не скривдив когось ненароком своїм висловлюванням. Потрібно бути людиною з душею, тому що, якщо те, що відбувається тобі байдуже, це помітно і в кадрі”.

Немає коментарів:

Дописати коментар