понеділок, 17 липня 2017 р.

"Хан переїхав до Кремля": Як Росія стала правонаступницею Золотої Орди

Путин
Чому "рускій мір" є повною протилежністю європейського, Русь Московська - протилежність Русі і що і від кого взяла собі сучасна Росія, коротко і різко виклав російський академік, історик, доктор наук політичних наук Юрій Пивоваров. Але не тільки він.  Юрій Пивоваров не сумнівається: "Росія московська, пізніше петербурзька, радянська і сьогоднішня, є правонаступником Золотої Орди", новина передає Час Пік з посиланням на іноземні ЗМІ.

"Протягом двох з половиною століть, перебуваючи під Монголами, князі російські, приїжджали в Сарай, коли існувала Золота Орда - західна частина Монгольської імперії. Люди зіткнулися з якимось абсолютно незвичайним видом влади, якого раніше не бачили. Він полягає в тому, що одна людина представляє все, а інші - нічого.

Монгольська влада повністю відкидає будь-який договір, угода, співпраця і порозуміння між суб'єктами. Монгольська влада визнає справжньою владою тільки насильство. І росіяни це сприйняли. Російські царі, російські великі князі поступово перейняли цей тип влади і ці політичні відносини.

У цивілізовані часи імператор Павло I, син Катерини, одного разу під час бесіди з французьким послом сказав йому: "У Росії великий тільки той, з ким я говорю, і тільки поки я з ним говорю". Це дуже точне формулювання російської влади.

Чудовий філософ Григорій Федотов, який жив і помер в еміграції після революції, коментуючи кінець монголо-татарського ярма, сказав: "Ханська ставка була перенесена в Кремль". Тобто хан переїхав в Кремль, а Москва придбала татарські і монгольські риси, і тому російський імператор, великий князь російський - хан ".

Однак не тільки історик Юрій Пивоваров має подібний погляд на "русскій мір". Перед ним були й інші відомі "сини Вітчизни". Ось кілька з них:

Князь Николай Сергеевич Трубецкой:
"Наша задача – создать полностью новую культуру, которая не будет походить на европейскую цивилизацию… когда Россия перестанет быть искаженным отражением европейской цивилизации… когда она снова станет самим собой: Россией-Евразией, сознательной наследницей и носительницей великого наследия Чингисхана".
Граф Алексей Толстой:
"Есть две Руси. Первая Киевская имеет свой корень в мировой, а по меньшей мере в европейской культуре. Идеи добра, чести, свободы, справедливости, понимала эта Русь так, как понимал ее весь западный мир. А есть еще вторая Русь - Московская. Это Русь Тайги, монгольская, дикая, звериная. Эта Русь сделала своим национальным идеалом кровавую деспотию и дикую ожесточенность. Эта Московская Русь, из давних времен была, есть, и будет полным отрицанием всего европейского и ожесточенным врагом Европы". [...]
"Я не горжусь, что я русский, я покоряюсь этому положению. И когда я думаю о красоте нашего языка, когда я думаю о красоте нашей истории до проклятых монголов и до проклятой Москвы, еще более позорной, чем самые монголы, мне хочется броситься на землю и кататься в отчаянии от того, что мы сделали с талантами, данными нам Богом!"
Александр Дугин:
"От татар Русь восприняла новый имперостроительный импульс. Московское царство стало радикально иным геополитическим образованием. Это было более не национальное государство, а Евразийская Империя с православной идеологией византизма и ордынским хозяйственным, военно-стратегическим централизмом.
 І на завершення погляд з боку:
Карл Маркс:
"У кривавому болоті московського рабства, а не в суворій славі норманської епохи стоїть колиска Росії. Змінивши імена і дати, побачимо, що політика Івана III і політика сучасної московської імперії є не просто схожими, а й тотожними ..." [...]

"Росія породжена і вихована в супротивної і приниженою школі монгольського рабства. Сильною вона стала лише тому, що в майстерності рабства була неперевершеною. Навіть і тоді, коли Росія стала незалежною, вона й далі залишилася країною рабів. Петро I з'єднав політичну хитрість монгольського раба з величчю монгольського володаря, якому Чингісхан заповів підкорити світ ... "[...]


"Політика Росії - незмінна. Російські методи і тактика змінювалися, і будуть змінюватися, однак головна мета російської політики - підкорити світ і правити в ньому - є і буде незмінною. Московський панславізм - всього лише одна з форм загарбництва ..."

  

Немає коментарів:

Дописати коментар