понеділок, 24 липня 2017 р.

Злочинна доброта

Вони їдуть в Україну вбивати наших батьків, синів, жінок і дітей, а ми їх відпускаємо без суду і як наслідок покарання                              
Вони приїжджають до нас в Україну як на сафарі, відстріляти трохи "бандерівців". Вони прекрасно знають куди їдуть, прекрасно розуміють, який злочин вони роблять. Вони не бачать нічого поганого в тому, щоб убити з десяток українців, які не дають їм поширити свій вплив на всю нашу країну.

Вони не воюють за ідею, вони військовослужбовці-контрактники і отримують конкретне бабло, за те, що роблять саме натуральне військовий злочин: вторгаються на територію нашої країни з зброю в руках і ведуть бойові дії проти регулярних частин нашої армії.

І все це не так страшно і трагічно, як факт того, що вони впевнені у власній безкарності та ми, наш уряд кожен раз підтверджуємо це своїми відверто ідіотськими діями!

Чому до сих пір ніхто у нас в країні не задумався, що цих покидьків треба покарати?

Чому до сих пір не покарали з усією суворістю закону цих вільнонайманих солдатів російської армії, які просто розважаються вбиваючи українців?/
Чому ми самі створюємо в них впевненість у тому, що приїхавши в Україну вони завжди можуть повернутися додому гарненько од'ївшись в нашому СІЗО, і їм за їх злочин нічого не буде?

Я не знаю як хто думає, але багато в чому Україна зі своєю зайвою добротою і спробою достукатися до сердець і умів росіян сама створює прецедент, створює умови для того, щоб такі моральні виродки їхали сюди без зупинки.

Як же ми не розуміємо, що навіть тварини не вбивають один одного заради задоволення, а ці скоти вбивають! Вбивають і пишуть своїм мамам про свої героїчні подвиги. А мами бігають по сусідкам і хваляться фотамі, де їх покидьки показують які вони круті воїни!
                                   Преступная доброта
Ось тільки правда, як тільки їх ловлять, вони забувають причину своєї гордості, і більше не кричать на камеру "бендери здохну", а раптом практично усвідомлюють, що вони "допомагають корінним народам Донбасу", у чому між іншим не знаходять нічого поганого!

Іншими словами: покидьок вторгся в Україну зі зброєю в руках, що не визнає своєї провини, який заперечує свої злочинні наміри та вчинки - ніякої жалості не гідний!

Відпускаючи його ми не просто зберігаємо життя ворогові, але і створюємо в умах таких же підносів як він думка про те, щоі їм в Україні нічого не буде! Що "тупі бандери" їх відпустять і вони знову зможуть без будь-яких жалю вбивати їх, надсилаючи мамці награбоване в Україні майно.

Якщо за злочин немає покарання - це злочин проти закону, це байдужість на могили тих, хто загинув від рук російських загарбників!

Якщо ми хочемо зупинити цих моральних виродків, показати їм, що не варто їхати в Україну - їх треба судити і карати з максимальною жорстокістю, щоб іншим таким "братам" не кортіло навіть думати пхати в нашу країну!

Бидло, в яких перетворила кремлівська пропаганда росіян, не розуміють слів вибачення, так як самі в силу відсутності душевної конструкції прощати не здатні, а тому спілкуватися з ними необхідно з позиції сили! Вони повинні не просто боятися, а панічно боятися їхати в Україну, знаючи, що їх чекає тут смерть!

І якщо ми не поселимо в їх умах цієї думки - потік бажаючий постріляти українців не вичерпається.

Немає коментарів:

Дописати коментар