вівторок, 18 липня 2017 р.

ПРОГОЛОШЕННЯ «МАЛОРОСІЇ»: РЕАКЦІЯ КРЕМЛЯ І КИЄВА

Президент України Петро Порошенко після заяви терористів «ДНР» про створення «Малоросії» повідомив, що «Україна відновить суверенітет над Донбасом і Кримом».
Begemot, begemot.media, Begemotmedia, Малороссии, реакция Украины и Кремля, Донбасс, Украина, новости
«Проект« Новоросія »був похований. Україна відновить суверенітет над Донбасом і Кримом », - наводить слова Порошенка його прес-секретар Святослав Цеголко.
У російській Держдумі вважають, що створення так званого «держави Малоросія» неминуче. Про це заявив глава комітету Держдуми у справах СНД Леонід Калашников, повідомляють РІА Новини.
   Раніше глава самопроголошеної «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що ситуація в Україні зайшла в глухий кут, виходом з якого може бути створення нової держави «Малоросії» зі столицею в Донецьку.
«Створення такої держави можливо і, напевно, навіть неминуче, судячи з того, що відбувається на Україні. Влада, замість того щоб вирішувати питання, все тугіше й тугіше затягує петлю бойових дій, а народ не може весь час жити в війні - потрібно щось робити. Так ось створення такого незалежної держави могло б стати виходом для цих людей », - заявив Калашников.
Він зазначив, що створення такого держави почалося вже давно, так як «цей варіант для себе і Донбас, і Луганськ розглядали раніше в Харкові, ще до бойових дій і до створення ДНР і ЛНР».
  «Думаю, населення це сприйме позитивно, а ось міжнародне співтовариство - негативно, а хтось буде дивитися на це крізь пальці, будуть розуміти, але не будуть схвалювати. Росія ж поставиться до цього позитивно », - додав парламентарій.
   Нагадаємо, раніше сепаратистські ЗМІ повідомили, що представники самопроголошених «ДНР» і «ЛНР», а також «представники» регіонів України взяли «конституційний акт» Малоросії. Згідно з ним нове «держава Малоросія» буде складатися з 19 областей колишньої України.
   «Державним прапором Малоросії визнається прапор Богдана Хмельницького ... Ми виходимо з того, що Донецька народна республіка, поряд з Луганської Народною Республікою, залишаються єдиними територіями України, беручи до уваги Криму, на яких збереглася законна влада», - сказав Захарченко.

Немає коментарів:

Дописати коментар