середа, 19 липня 2017 р.

В мережі милуються світлинами містичного та романтичного Канева

Канів здавна приваблював своєю природною красою та унікальною місцевістю. Споконвіків тут жили прадавні українці, рештки поселень яких виявляють і нині.
Канів дав життя багатьом відомим українцям та став прихистком і місцем вічного спочинку українського генія – Тараса Шевченка, знатних гетьманів та козаків – Остафія Дашкевича, Івана Підкови, тіло якого несли через всю Україну, аби поховати у Каневі, його побратима Якова Шаха, гетьмана Самійла Кішки та інших.
Місто із майже тисячолітньою історією, яке стало одним із центрів зародження українського козацтва, приваблює своєю красою й до нині. Хтось, знаходить у ньому такий потрібний для себе душевний спокій та гармонію, хтось навідується шукати натхнення, а комусь достатньо просто тут бути для того, щоб залишатися самим собою.
Саме тому, журналісти «Kanos» пропонують до вашої уваги підбірку світлин, котрі демонструють яким різним може бути Канів. І казковим, і містичним, романтичним і захопливим, сучасним та величним, а головне – нашим, рідним. Містом у серці.


Немає коментарів:

Дописати коментар