понеділок, 24 липня 2017 р.

У дитячому спортивно-патріотичному таборі “Трахтемирівська Січ” вчать любити і захищати Україну

                                           
У легендарному козацькому Трахтемирові на Канівщині стартувала третя, «крайня» зміна дитячого спортивно-патріотичного табору «Трахтемирівська Січ», яка триватиме до 31 липня.
Організатори гарантують учасникам незабутній відпочинок, поєднаний із самовдосконаленням та вишколом.
Наметове містечко, їжа приготована на багатті, вишколи з виживання та дика природа довкола навчать дітей бути самостійними, відповідальними та дадуть їм життєво-необхідні навички. Ранкові руханки, заняття з рукопашного бою, ходіння на байдарках, піші походи та постійний рух на свіжому повітрі додадуть здоров’я, загартують та зроблять дитину фізично сильнішою та витривалішою. Стрільба, основи поводження зі зброєю та вибухової справи, основи парамедицини та тактичні заняття дадуть дитині навички, необхідні кожній людині у країні, що воює та розширять кругозір дітей.
Культурологічні, історичні лекції та мандрівки відкриють дітям рідний край, Україну – від крейдового періоду до наших часів, підкріплюючи знання цікавими знахідками.
Патріотичні лекції, виховні вправи на комунікативність та соціальну адаптацію та ще багато цікавого чекає на дітей у таборі “Трахтемирівська Січ”.
Серед вихователів – націоналісти-патріоти, ветерани боїв на Сході, спортсмени, музики, майстри народного промислу…
“Якість виховання у нашому таборі підтверджена сюжетами телеканалів “Звєзда” і “Раша тудей”, – жартують організатори з “Правого сектора”.

Поделиться в соц. сетях

Немає коментарів:

Дописати коментар