четвер, 13 липня 2017 р.

Створено документальний фільм про перші дні боїв за Донецький аеропорт

Генеральний штаб Збройних Сил випустив документальний фільм про перші дні битви за Донецьке летовище, інформує 1News з посиланням на Еспресо.
55555
Документальна стрічка була опублікована в мережі YouTube.
«26 травня 2014 року. Точка відліку. Збройні Сили України вперше показали свій характер у бою з переважаючим і сильним противником. Успішна операція стала переломною для українських військових та визначила подальший перебіг АТО», — написано під відео.
Фільм являє собою спогади військових, які брали участь в боях за аеропорт, серед них: військові пілоти, сили спеціальних призначень, та офіцери, які керували захистом аеропорту на перших етапах збройного конфлікту.
«Було прийнято рішення за допомогою РПГ-18 обсипати повністю з 1 по 4 поверх скляні вікна в першому терміналі, що дало нам можливість працювати і стрілецькою зброєю, і стовбурними гранатометами», — згадує на камеру офіцер Сил спецоперацій України з позивним «Мисливець».
Українська армія обороняла Донецький аеропорт 242 дня, українських військових за їх неймовірну стійкість нарекли «кіборгами».

Немає коментарів:

Дописати коментар