субота, 15 липня 2017 р.

Правда, від якої волосся дибки стає: 23 мільйони українців повинні бути знищені або вивезені з країни

              Правда, від якої волосся дибки стає: 23 мільйони українців повинні бути знищені або вивезені з країни (ВІДЕО, ФОТО)
Чи цікавилися Ви коли небудь питанням, чому нинішня влада так зневажливо ставиться до життя українців?
Чому нинішня еліта навіть не рахує втрати українців на війні? Чому знищені фактично всі українські добровольці? А тих кого не знищили фізично пресують в катівнях ізоляторів, передаєКорупція.Інфо.
Чому нам нав'язують думку, що війна це добре … Що українці не православні, що євреї нам більше брати ніж росіяни, що православ'я це погано, що російська мова це погано, що українська земля насправді не слов'янська а єврейська, що українські добровольці це мародери , вбивці і фашисти? Чому?
Відповідь проста: Нинішня еліта на 96% складається з представників сіоністської діаспори. Ви уявіть собі, що в 2016 році вся еліта це євреї. У владі немає жодного УКРАЇНЦЯ!
Варто відзначити, що такої країни як Україна в світі більше не існує. Назвіть хоча б одну країну в світі, щоб нею керували люди які не мають нічого спільного з цією країною … Такої країни не існує …
А тепер давайте розберемося, чому нинішня влада ненавидить українських патріотів і чому знищується все українське, все православне і все слов'янське в Україні
Досить подивитися свіже відео: Президент Ізраїлю в українському парламенті, на очах у народних депутатів України, на очах у Президента України розповідає нам українцям, що ми вбивці, а Україна насправді єврейська земля:
Ми часто запитуємо себе: Чому нинішня влада влаштовує справжній геноцид українців? В 9 разів подорожчали комунальні послуги, обвалена національна валюта в 3 рази, ціни на продукти харчування підскочили на 60%, а зарплати і пенсії залишилися на тому ж рівні! З 2014 року щорічно вмирає близько 150.000 пенсіонерів і малозабезпечених від відсутності банальної медицини і грошей на медпрепарати ціни на які в середньому підскочили на 200%! Щорічно сотні тисяч українців переїжджають жити в Росію, Німеччину, Польщу, Італію, Іспанію, Чехію, Словаччину, Угорщину. За два роки в Україні налічується не більше 34 мільйонів жителів! У порівнянні з 48 мільйонами в 2013 році!
Ви уявіть собі, що населення України скоротилося на 14 мільйонів людей всього за два роки правління євреїв в Україні !!!!! Нас знищують панове. Євреї взяли реванш і знищують нас за Бабин Яр і за те, що українці не давали євреям раніше можливості захопити свою країну і виганяли їх до біса в Ізраїль не даючи можливості грабувати свою країну! Зараз їм вдалося здійснити план 70 річної давності. Україна захоплена а народ знищується.
Для тих хто не вірить в сказане мною про те, що євреї влаштували нам справжній геноцид можна порівняти з геноцидом який в 20 столітті влаштував нам Сталін прошу послухати що каже Тимошенко.
А говорить вона наступне: Нинішня влада знищує Україну і українців! До 2020 року в Україні має проживати не більше 15 мільйонів чоловік !!!!
А тепер давайте розберемо нинішню еліту, яка в 2014 році взяла реванш і закликала українців повалити владу а надалі вивести саме їх на трон! І мали вони моральне право це робити?
Так чому ж євреї дозволили собі закликати українців повалити свою владу в Україні? Яке право вони мали це робити? Яке право євреї в Україні (які є ніхто іншими в Україні як гості) мають право диктувати нам українцям хто для нас ворог а хто друг, яка релігія нам ворожа, а якась дружня, що євреї нам брати, а слов'яни вороги: ЯКЕ ПРАВО ВОНИ МАЮТЬ ЦЕ РОБИТИ????
Хто закликав повалити владу в 2014 році?
Петро Вальцман (нинішній президент України)
poroshenko_i_liberman
Єврей, сіоніст, затятий прихильник всього єврейського, ненавидить все українське (він за два роки довів це в повному обсязі). Петро Вальцман відноситься до сіоністської організації яка вважає, що євреї повинні правити і розділяти, правити і розділяти. Дана організація є за своєю суттю сектою в яку входять безліч багатих євреїв.
Арсен Яценюк (єврей, член сіоністської організації)

Немає коментарів:

Дописати коментар