понеділок, 24 липня 2017 р.

Патріарх УГКЦ закликав заробітчан і студентів, які навчаються за кордоном, повернутися в Україну

Патріарх УГКЦ закликав заробітчан і студентів, які навчаються за кордоном, повернутися в Україну
Блаженніший Святослав Шевчук попросив повернутися і розбудовувати цю країну всім разом. Говорячи про молодих емігрантів, Предстоятель усім нагадав, що той, хто цурається своєї матері, свого дому, не матиме добра навіть на краю світу...
   Ми запитали у відомих українців, чи погоджуються вони зі словами Блаженнішого.   Степан Хмара, Герой України:
   -- Скажу, що звернень лише до молоді чи заробітчан, які за кордоном, замало. Разом із тим треба звернутися до влади й закликати її схаменутися і працювати для свого народу. Це -- "вулиця", яка має бути з двостороннім рухом. Наше духовенство мало б закликати покаятися нашу владу й подумати про свій народ.
 Інеса Братущик, заслужена артистка України:
   -- Хто ж, як не ми -- українці, має розбудовувати свою країну? Чому маємо дивитися на інших і чекати допомоги? Ми разом зі своїми дітьми маємо підняти нашу країну. Моя дитина теж могла залишитися в Америці, але сказала, що її місце -- тут, і тут вона розвиватиметься й працюватиме на благо України.
  Сергій Дребот, переможець Кубка свiту з дзюдо:
   -- Я -- патріот, і також думаю, що люди мають розвиватися, працювати у власній країні. Тут треба шукати шляхів заробітку. Звісно ж, за таких обставин, як сьогодні, це робити нелегко. Тому про своїх людей мала б хоч трохи подбати й держава.
    Світлана Білоножко, народна артистка України:
   -- Я теж закликаю людей повертатися додому, у свою рідну країну. Адже, справді, змінити щось у державі зможемо тільки разом. Утікати від труднощів -- неправильно. Так, соціум -- на "нулі", нема, де жити, нема, де працювати... Та, треба гуртуватися, згадати про совість, чесність та працювати й ще раз працювати. Тоді в нас все буде добре!
                                                                                                     Юлія ГОЛОДРИГА

Немає коментарів:

Дописати коментар