вівторок, 14 червня 2016 р.

Інтерпол повернув документи з мотивуванням про політичний характер справи Мотороли

боевик Моторола
Інтерпол відмовив в розшуку громадянина Російської Федерації Арсенія Павлова, який разом з російсько-терористичними військами брав участь в окупації Донбасу, тортурах і вбивствах мирних жителів і солдатів Збройних Сил України, і до сих пір під кличкою Моторола очолює банду бойовиків.
«Інтерпол повернув нам документи з мотивуванням про політичний характер справи Мотороли. Нам це незрозуміло. Він застрелив на очах свідків полоненого захисника Донецького аеропорту Ігоря Брановицька, у нас Моторола є підозрюваним, і є рішення суду про його арешт », - цитує Центр інформації про права людини замначальника Головного слідчого управління СБУ Віталія Маякова, який зазначив, що Інтерпол називає політичними багато подібних справ і відмовляє в розшуку. «Я сподіваюся, що все-таки у взаємодії з міжнародним співтовариством ця позиція буде змінена», - сказав Віталій Маяков.
Нагадаємо, в 2015 році Україна звернулася в Інтерпол з проханням оголосити в розшук Павлова-Моторолу, щодо якої СБУ оформила підозра в злочинах проти людяності. Рік тому в статті, розміщеній на сайті газети KyivPost, Моторола заявив, що «розстріляв 15 полонених» солдатів українських Збройних Сил. Є також свідчення бійця 80-ї бригади, який розповів, як Моторола з власного пістолета застрелив військовослужбовця 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї десантно-штурмової бригади Ігоря Брановицька.
Правозахисники з Amnesty International закликали розслідувати злочини, в яких зізнався бойовик: «Тортури, жорстоке поводження і умисне вбивство солдатів, які були затримані, поранені або ті, хто здався, є військовими злочинами. Ці останні свідчення повинні бути негайно ретельно і неупереджено розслідувані, а винні мають бути притягнуті до відповідальності ... »
В Інтерполі, судячи з усього, військові злочини вважають політикою.

Немає коментарів:

Дописати коментар