пʼятниця, 7 липня 2017 р.

ЗАЯВА ФРАКЦІЇ УКРОП ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Світлина від УКРОП Черкащина. Світлина від УКРОП Черкащина.
Фракція УКРОП Черкаської міської ради занепокоєна планами міської влади Черкас щодо забудови прибережної смуги міста в районі вулиць Козацької та Смірнова.
УКРОП виступає категорично проти забудови берегової території житловими будинками.
Ми вважаємо, що прибережно-рекреаційну зону міста необхідно розвивати відповідно прямого призначення. Жителі Черкас та гості міста повинні мати доступ до Дніпра. На березі річки потрібно розташовувати об’єкти рекреаційного та культурно-спортивного призначення, а саме: спортивні майданчики та клуби, аквапарк, дитячий дозвіллєвий центр, театри, криті майданчики, заклади громадського харчування тощо.
Ми переконані, що такі важливі питання НЕ ПОВИННІ ОДНООСІБНО вирішувати НІ ВЛАДЦІ, НІ БІЗНЕСМЕНИ.
З метою урахування громадської думки з означеного питання, уникнення загострення соціальної напруги (яка виникла у зв’язку із початком робіт по забудові Соснівки),
ПРОПОНУЄМО:
1.ПРОВЕСТИ ОБГОВОРЕННЯ ПИТАННЯ ЗАБУДОВИ ПРИБЕРЕЖНОЇ ЗОНИ ЧЕРКАС У РАЙОНІ ВУЛИЦЬ КОЗАЦЬКОЇ ТА СМІРНОВА ІЗ ГРОМАДОЮ МІКРОРАЙОНУ;
2. ВИНЕСТИ ОЗНАЧЕНЕ ПИТАННЯ НА ЗАГАЛЬНОМІСЬКІ ЗБОРИ;
3.МІСЬКОМУ ГОЛОВІ Анатолій Бондаренко ТА ФРАКЦІЇ «БАТЬКІВЩИНА» (ЯКА СЬОГОДНІ МАЄ ПРЕРОГАТИВУ ВИРІШУВАТИ МУНІЦИПАЛЬНІ ПИТАННЯ) ОФІЦІЙНО, ЧІТКО І ЗРОЗУМІЛО ВИСЛОВИТИ СВОЮ ПОЗИЦІЮ ЩОДО ЗАБУДОВИ ПРИБЕРЕЖНОЇ ТЕРИТОРІЇ МІСТА ЧЕРКАСИ.

Немає коментарів:

Дописати коментар