неділя, 2 липня 2017 р.

Всіх злив: 'Ми готували анексію Криму 9 років поспіль', - ватажок 'російської весни'.


У Криму готували захоплення влади з метою відокремлення від України протягом 9 років, проте плани злочинців в 2005 і 2008 роках провалилися. Анексію вдалося провести лише з третьої спроби в 2014 році за активної підтримки російської армії. Про це заявив одіозний екс- "народний мер" Севастополя Олексій Чалий в інтерв'ю російським ЗМІ, - повідомляє Діалог


Він зазначив, що сепаратисти ретельно готувалися і шукали юридичну можливість провести "відділення", однак реально вона з'явилася тільки в 2014 році. Перша спроба була підготовлена ​​в момент після Помаранчевої революції в 2005 році, проте легітимна передача влади зірвала плани проросійських сепаратистів, які не приховують, що для анексії їм потрібен був формальний період беззаконня.

 Другий шанс виник в 2008 році в момент початку війни Росії і Грузії. Тоді Ющенко віддав жорсткий наказ не впускати до Севастополя кораблі Чорноморського флоту Росії, які брали участь у військових діях в Грузії. При цьому Чалий повідомив, що в успіх операції він повірив тільки взимку 2014 роки після того, як був захоплений Верховна Рада півострова:

Немає коментарів:

Дописати коментар