неділя, 19 березня 2017 р.

Країна знову переплутала героїв і лиходіїв - Яна Зінкевич


Добровольці і волонтери страждають на блокпостах від упередженого, звірячого ставлення, про це повідомила засновник батальйону «Госпітальєри» Яна Зінкевич.

«Днями мої міняли ротацію, по 40 хв простоювали, люди в формах буквально в трусах рилися, все перевертали, хамили їм! Кількість блокпостів збільшено, всюди посилення. Нам пощастило більше. З нами в авто була Оксана Корчинський, координатор медицини в зоні АТО, депутат ВР, жінка - залізний аргумент. У той бік проскочили без пригод », - повідомила Зінкевич.

За її словами, після останніх подій на редуті, «Госпітальєри» чергують на блокаді. Чи готові допомагати всім пораненим, адже всі налаштовані дуже серйозно.

«Поверталися на базу, в районі Костянтинівки, що у Бахмута, в кущах побачили групу озброєних військових. Їх броньований воронок стояв неподалік. На руках сині пов'язки. Знаєте, що це означає? Що вони на війні, готові до військових дій в нашому тилу! Так і сталося. Ця група бравих вояків обстріляла колону координаторів блокади.

Мої Госпітальєри доповідали, що вчора нацгвардейці у редуту "грали м'язами" і ... тикали блокадників "ф * ки". Ну зовсім дитсадок! Але "діти" озброєні до зубів і явно мають наказ провокувати і дратувати блокадників », - написала Зінкевич.

Також вона розповіла, як сама потрапила в історію на блокпосту.
«На блокпосту на кордоні областей потрапили в історію і ми. Авто довго не хотіли пропускати і хотіли забирати на штраф-стоянку. Мій водій звернувся до військового: "Ну друзі, ну що ж ви робите? Ми ж одна справа робимо! Країну міняємо!" У відповідь ми почули саркастичне і зневажливе: «Країну ми вже в 14 році змінили!», - Написала Зінкевич.

Яна Зінкевич
Країна знову переплутала героїв і злочинців..
Добровольці і волонтери потерпають на блокпостах від упередженого, звірячого ставлення. На днях мої міняли ротацію, то по 40 хв простоювали, люди в формах і з пагонами буквально в трусах порпалися, все перевертали, хамили їм! Кількість блокпостів збільшена, всюди підсилення. Нам пощастило більше. З нами в авто була пані Оксана Корчинська, координатор медицини в зоні АТО, депутат ВР, жінка-залізний аргумент. В ту сторону проскочили...
Показати більше...

Немає коментарів:

Дописати коментар