понеділок, 20 березня 2017 р.

Протягом останніх двох тижнів на території окупованих районів Луганської області відбувалися активні військові навчання на практично усіх «полігонах»

Світлина від Дмитра Снєгирьова.
На Луганському напрямку спостерігається передислокація живої сили і важкої бронетехніки бойовиків. Зокрема, зафіксовано прибуття важкої техніки в Луганськ, де вона дислокується на базі "Транспеле" ТОВ "Лаа-Транс".
Важку бронетехніку російсько-окупаційні війська з тилових районів передислоковують в район окупованого с. Миколаївка Станично-Луганського району Луганської області.
с. Миколаївка розташоване на правому березі річки Сіверський Донець.На північ від населеного пункту проходить так звана лінія розмежування протиборчих сил на Донбасі.
За повідомленням місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" спостерігається висока концентрація живої сили бойовиків в районі Луганського військкомату. Наразі це місце їхньої постійної дислокації, тому не виключено, що йдеться про планову ротацію особового складу.
Примітно, що . Зокрема, російсько-окупаційні війська відпрацьовували заходи протиповітряної оборони, взаємодію снайперських пар і диверсійно-розвідувальних груп.
У Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ заявили про виявлення протягом останніх двох тижнів на території окупованих районів Луганської області відбувалися активні військові навчання на практично усіх «полігонах».
в місцях постійного зберігання озброєння «ЛНР» додаткового озброєння.
Також в ОБСЄ заявили про колону з двох БТР-80, однієї БРДМ-2 та 16 вантажівок військового типу, які виїжджали з території одного з комплексів в Луганську.
                                                                                        Дмитро Снєгірьов

Немає коментарів:

Дописати коментар