вівторок, 21 березня 2017 р.

Одне питання по суті


Тут, кажуть, нам МВФ грошей не дав. І Президент каже, що це все Парасюк і Семенченко винні. Ну і інші блокадників, природно. Загалом, як би нічого нового. Ми все це чули і бачили. Я це зрозумів. Почув я Гаранта.

Я ніяк не зрозумію іншого.

Ну, припустимо, ці блокадників винні. Не знаю що там пропонують - розіп'яти, посадити, поставити під обшественних осуду, затаврувати гнівними смайликами в Фейсбуці ...

А як же бути з іншими?

З тими, через кого найбільша Європейська країна бігає по світу з простягнутою рукою? Через яких ми без тих самих Траш МВФ ласти можемо склеїти ??? Тих самих, у яких мільйони кеша в деклараціях !!! Тих самих, за яких легкої 100 лямов застави вносять !!! Тих, хто під час війни купує собі шмоток на 5 лямов і болт на всіх покладав !!! Тих, хто 25 років грабував цю країну і цей народ !!! І в результаті - пенсія 50 доларів і середня зарплата - 200 !!!

Так що у нас з покараннями цих ???

Це хіба Парасюк на приватизації нажився? А може Семенченко банківськими махінаціями займався ??? Хто з них справи в судах вирішував ??? Хто з Льонею Черновецьким земельку в Києві на пару деребану ???

Ні? Чи не ці двоє ???

Інші ??? Злочинна влада! Закон один для всіх !!! Ма ють буті покарані !!!

І че? Від Кернеса до Добкіна! Від Ахметова до Іванющеко! Від Хомутинника до Льовочкіна! Покарані ??? Сидять ??? Ага ... ну хіба що на потоках ...

Я вже зрозумів, хто винен в тому що ми зараз не отримаємо цей транш. Але мені набагато цікавіше як ми збираємося робити з тими, через кого ми змушені який рік поспіль ці самі транші просити ??? Може Ви відповісте і на це питання, пане Президенте ???
                                                                       Ігор Черняк

Немає коментарів:

Дописати коментар