субота, 18 березня 2017 р.

Бешеных собак надо стрелять: российская журналистка о русских туристах

Журналістка Ганна Козлова написала в Facebook пост про російських туристах в Таїланді, які безпробудно пили горілку, носили футболки з написом «Я - росіянин» і абсолютно не цікавилися місцевою культурою. Після цього багато користувачів мережі звинуватили москвичку в русофобії.
                                    русских туристах ,Таиланде ,Украина ,новости ,Begemot
За словами Козлової, зустріч з російськими туристами обернулася для неї справжнім стресом. «Взагалі, я багато де і коли бувала і багато де спостерігала російських, але такого відчаю я не відчувала ніколи. Хлопці, все ж скажених собак треба стріляти, а не шити для них майки: я - скажена собака і пишаюся цим. З майок, власне, все й почалося. Уявіть собі, як ви підходите до свого гейту в Домодєдово і розумієте, що вам треба стати в чергу з чоловіків, кожен третій з яких в майці: я - російський і пишаюся цим, на кожному другому айфоне - портрет Путіна, а ручна поклажа у всіх прикрашена георгіївськими стрічками », - написала журналістка.

Анну Козлову обурив зовнішній вигляд росіян. «Ви опиняєтеся в дикій ситуації, адже зрозуміло, що ці люди: чоловіки з Мамонов, безформні баби, їх діти і їх« мами », яких вони чогось з собою тягнуть в Таїланд, - всі вони не просто їдуть відпочивати, вони несуть в світ свою гордість. Вони пишаються, що вони росіяни, вони все зробили для того, щоб їх ні з ким було не переплутати. Можна, звичайно, хихикати на тему того, що більше цим людям пишатися нічим, що не побачиш серед них майки: я закінчив МГУ, і пишаюся цим - але це все одно не смішно. Тому, що вони відчувають себе вправі, а ти відчуваєш сором. Ось і вся різниця », - заявила москвичка.

За словами журналістки, російські туристи навіть не змогли заповнити невеликі анкети англійською мовою. «Якщо ти росіянин, тобі не треба розуміти інші мови, тобі і так пощастило. Тому весь гордовитий салон Боїнга не здатний заповнити міграційну картку латинськими літерами, у цих людей є справи важливіші, ніж хаудуюду, правда ж? І в іншу країну вони їдуть явно вже не для того, щоб знайомитися з її культурою, ще чого. Вони їдуть на пляж, щоб їх жирна мама стежила там за «малим», а вони б били пивасик і включали голосно співачку Славу: самотність своооолочь », - продовжує обурюватися Козлова.

Журналістка висміяла росіян, кожен день вживали алкоголь виключно в готелі і не спілкувалися з туристами з інших країн. «З особливим розмахом відзначалося 23 лютого, готель, можна сказати, стогнала від важких кроків цих самодостатніх людей, стукали один одному в кімнати: Паш, ти спиш, чи що? В якомусь сенсі, їх можна зрозуміти. Якщо ти не говориш ні на одній мові світу, тобі, напевно, страшно вийти на вулицю, де з усіх боків тебе щось незрозуміле кричать дикі азіати. Ти не можеш спробувати ніякої їжі, тому що «мама» хоче тільки борщу і якістю його незадоволена - ще б пак, сраний тайці! Борщ варити нормально не навчилися, ось виродки-то! І ти сидиш з Пашею і горілкою абсолют в лобі, при температурі плюс 35, світ не підозрює про те, що сьогодні великий день, і ви п'єте за те, що два роки поспіль вас незрозуміло за що і чому мудохалі в армії », - написала Козлова.

На думку москвички, росіянам слід боротися зі своєю закомплексованістю. «Це привід для роздумів, жалю, це причина схаменутися і щось зробити, може бути, вивчити своїх дітей хоча б англійської мови, а не віддавати їх на піклування безпросвітної, свінообразних« мами ». Щоб, нехай через роки, але все ж в доступному для огляду майбутньому, російські люди асоціювалися ні з потворністю і безкультур'ям під майкою з Т-34, а з чимось прийнятним для решти світу. З чимось, що не віддають такий закомплексованістю », - уклала дівчина.

За один день пост Анни Козлової зібрав 1600 лайків. У той же час багато хто звинуватив журналістку у русофобії за критику співвітчизників і порадили їй їхати з Росії.

Немає коментарів:

Дописати коментар