вівторок, 14 березня 2017 р.

Костянтин Васюк: "Розгін на "Кривому Торці" був дуже брутальний"

 Костянтин Васюк: "Розгін на "Кривому Торці" був дуже брутальний"
Затриманий на станції "Кривий Торець" 13 березня 2017 року учасник торгової блокади Костянтин Васюк поділився деталями щодо розгону блокади. Ветеран московсько-української війни, керівник Калинівської міської організації ВО "Свобода", розповів, що розгін відбувався дуже жорстко, а його формальним приводом стала відмова блокувальників здати свою офіційно зареєстровану зброю.
"Перед розгоном приїхали співробітники СБУ. Розуміючи, що ми перебуваємо у зоні бойових дій, ми не чинили жодних перешкод службовцям ‒ а навпаки показали, що все законно і ніякої диверсії немає. Показали і всю зброю (вона вся була зареєстрована). Напоїли чаєм. СБУшники почали вимагати, щоби зброю віддали. Але чому ми маємо здавати зброю, якою володіємо законно? Після цього через півгодини почався розгін", ‒ розповів свободівець.
Як зазначив Костянтин Васюк, потім у районному відділку поліції силовики вимагали написати, що затримані претензій не мають ‒ це була обов'язкова умова звільнення. "Люди на це йшли. Тому заяви про те, що ніякого побиття не було й ніхто неушкоджений ‒ не відповідають дійсності", ‒ зазначає націоналіст.
Окрім того, стало відомо, що активіст Білоцерківської міської "Свободи", активний учасник Революції Гідності Олександр Скопець отримав серйозні ушкодження нирок і потрапив до лікарні.

Прес-служба ВО "Свобода"

Немає коментарів:

Дописати коментар