пʼятниця, 10 березня 2017 р.

У Каневі музей Шевченка охоронятимуть за півмільйона


Охорона Шевченківського національного заповідника у 2017-му році складе понад півтора мільйони гривень. 
Так, вчора відбулися переговори між представниками Шевченківського національного заповідника та Управління поліції охорони в Черкаській області за переговорною процедурою закупівлі послуг у сфері громадського порядку та громадської безпеки з охорони об’єктів Шевченківського національного заповідника протягом 2017-го року.
Як повідомив в ході зустрічі Генеральний директор Шевченківського національного заповідника Мар’ян Піняк, враховуючи об’єктивну відсутність конкуренції на ринку надання послуг з охорони об’єктів та громадської безпеки, управління поліції охорони в Черкаській області є єдино можливим надавачем даних послуг для Шевченківського національного заповідника. Воно ж є також і єдиним учасником, що технічно та юридично може укладати договори із заповідником.
Відтак, зважаючи на цю обставину, сторони вдались до застосування переговорної процедури закупівлі, яка вимагає для укладання договору з обраним учасником попереднього проведення переговорів.
Також під час переговорів сторони погодили загальну вартість закупівлі, що буде включена до договору про закупівлю у відповідності до діючих тарифів та складе один мільйон п’ятсот дев’ятнадцять тисяч двісті гривень.

Немає коментарів:

Дописати коментар