вівторок, 13 червня 2017 р.

Помер головний ідеолог “русского мира” в Одесі

                       !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'''
Стало відомо, що в Одесі помер один з головних ідеологів «русского мира» в регіоні
Знаменитий пропагандист і за сумісництвом колишній депутат Одеської міської ради Григорій Кваснюк помер напередодні.
Відзначається, що сепаратист Кваснюк до останніх днів виходив в ефіри терористичних каналів і в відкриту займався пропагандою антиукраїнських поглядів в Одесі.
В різний час він заявляв: “Западноукровское” бидло розуміє тільки одну мову – мову батога. Не зброї, а саме батога. Сучі холопи, внуки і правнуки холопів … Розмовляти з цими виродками марно. Вся історія «Западенщіни» – це історія рабства, прислужництва”,”Хохлопітек – це така істота, яка з дерева злізла і назвала себе українцем. Ніякого відношення до українців вони, звичайно, не мають. Така, знаєте, мавпа-недолюдина”,”Я особисто Тягнибока вважаю відвертим фашистом. «Бити жидів! брати автомати на шию і бити, вбивати жидів!». Яке свинячі рило у тягнибоківської «Свободи», і ось у цих так званих козачків зі Львова, Тернополя та іншої публіки”.
Згідно з попередньою інформацією, “рупор русского мира” помер 11 червня після серцевого нападу
1
Як уже повідомляла Politeka, бойовики «ЛДНР» придумали новий спосіб відкосити від участі у військових діях. Так, терористи симулюють захворювання і оформляють стаціонарне лікування в медичних закладах за місцем проживання.

Немає коментарів:

Дописати коментар