вівторок, 27 червня 2017 р.

П'яного вбивцю спіймали і його чекає суд людський, а потім і Божий

                                              
Дуже боляче прощатись з воїнами, які гинуть, захищаючи нашу землю. Але не менш боляче проводжати в останню путь наших братів, які повернулися з війни живими і загинули на мирній території, від руки тих, кого захищали. Історія вбивства Сергей Олейник (https://youtu.be/tAVEuj4Mc1Y) не торкне тільки черству людину, серце якої давно вже перестало відчувати смак життя. Воїн, який пройшов Майдан та АТО - був вбитий, захищаючи власного сина - талановитого молодого композитора, що дарував свою музику киянам. П'яного вбивцю спіймали і його чекає суд людський, а потім і Божий. Але це не поверне відданого батька, коханого чоловіка і мужнього сина своєї країни. Тепер його немає - залишився лише приклад і образ, як жити гідно.
Є зовнішня війна, яка використовується політиками, як предмет торгу. І за цією війною важко помітити іншу війну - війну світоглядів, яка точиться всередині кожної людини. Її не показують по телевізору і ніхто не вручить медаль за перемогу в ній. Це війна з самим собою за право бути вільною людиною, за право любити, за право бути щасливим. В цій війні кожен сам за себе - сам собі суддя, адвокат, прокурор, свідок і підсудний. І тільки не зраджуючи себе - отримає справедливий вирок.
Дуже хочеться, щоб кожна людина вберегла своє Світло, і не продавала його, щоб було достатньо Воїнів Світла, які захищатимуть спокій Землі.
Слава Україні!
Героям Слава!

Немає коментарів:

Дописати коментар