четвер, 22 червня 2017 р.

Черкащан запрошують на фестиваль… Чорного Ворона

23-24 червня у селі Товмач Шполянського району відбудеться Історико-просвітницький фестиваль «Товмацький курінь» на честь 100-річчя Української революції, 100-річчя Вільного козацтва та 120-річчя отамана Холодного Яру Івана Лютого-Лютенка.
Фестиваль «Товмацький курінь» цього року пройде втретє. Слід нагадати, що він відбувається з пропозиції та ініціативи в.о. очільника шполянських свободівців Сергія Кепші. Сільський голова Товмача Сергій Коваль забезпечує активну участь громади та районної влади в підготовці заходів.
Слід зауважити, що село Товмач − батьківщина повстанських отаманів Холодного Яру Івана Лютого-Лютенка і Чорного Ворона (Черноусова Івана Яковича).
Організатори обіцяють гостям цікаву програму з піснями, гутірками, майстер-класами. Гостей запрошують приїздити на два дні й облаштовувати своє дозвілля на природі в наметовому містечку.
У програмі свята:
23 червня 2017 року
18.00 − заїзд учасників фесту, розгортання наметового містечка;
19.00 − урочисте відкриття погруддя Тараса Шевченка;
19.30-22.00 − показові виступи лебединських джур, розваги, стрільба;
22.00 − вечірнє віче та просвітницька година в наметовому містечку.
24 червня 2017 року
З 10:00 – відкриття та освячення пам’ятних знаків на честь героїв Української держави, фестиваль повстанської пісні, виступи відомих митців України в рамках програми Історичного клубу «Холодний Яр», ярмарок, виставки виробів декоративно-прикладного мистецтва, літературний розмай, майстер-класи.

Немає коментарів:

Дописати коментар