пʼятниця, 24 лютого 2017 р.

Кримняш Тудой: "Пістолет у виска"

                                      

1Кримнашіст Олександр Гірський заявив, що росія за 3 роки угробили КРИМ: "Кримська влада не розвиває півострів, а навпаки, вгробила його. А як все починалося три роки тому? Як ми всі вірили і сподівалися? Кому ми вручили Крим на дерибан? Перефарбувати жулью? Героям кримської весни? Місцеві неляканих олені як крали і кришували, так і продовжують цим займатися ", - скиглить зрадник. А т.зв. "Депутатів" Держдуми, яких вибрали від Криму, ватник назвав "середньовічним позорищем", за яких соромно, "коли вони рот відкривають" http://an-crimea.ru/page/news/152828

2. Ватніца з Северодвінську хоче понаїхали на ПМЖ до Феодосії, надивившись путінського телевізора: "Хочемо переїхати до Феодосії на ПМЖ. Підкажіть, будь ласка, як у вас справи з роботою в суднобудуванні? На сайтах пишуть, що заробіток 55 000 і більше ". Місцеві відповідають: "55 000 - це зарплати на Керченському суднобудівному (прим. ЦЕ БРЕХНЯ), та й то не по всіх спеціальностях. У Феодосії на заводі «Море» зарплати, скоріш за все, від 15 до 25 тис. - І не факт, що вчасно заплатять "," Немає у нас такої ЗП. Пишуть одне, а дзвониш - 10-15 тис. "," 55 000 ????? ахахаххаххаахахахаххахахахаа "," Де такі зарплати? Кажуть, в Москві курей доять - пріяхалі, а у них цицек нема "," Звідки там 55 тис.? Якщо не знаєш, краще мовчи. Працюю в суднобудуванні вже давно, зараз в Пітері працюю, тому що на нашому заводі робити зовсім нічого. З роботою в Феодосії туго, а в суднобудуванні взагалі печаль. Реальна зарплата на Море в районі 15 тис. Запитали про реальний стан суднобудування, а не про те, що написано на сайті. Там текучка кадрів просто божевільна. Платять мало, та ще й кидають на ЗП "," А я думав, чому все в Феодосію ломанулись? Виявляється, у нас зарплати вище, ніж в Москві. Мені б в ту паралельну реальність, яку Кисельов придумав "https://twitter.com/CrimeaUA1/status/834716788621447168 (скрін).

3. 20 лютого в Сімферополі педагоги Білогірського району провели пікет з вимогою підвищення зарплат і виплати піврічних боргів. А вже 21 лютого педагогів почали залякувати: "Дзвонили з дитячого саду в місті Білогірську, чиї розрахункові листи були опубліковані. Все в паніці, відділ освіти вирішує питання з зарплатами шляхом залякування співробітників "https://twitter.com/KrimRt/status/834739005245816833 (скрін) і https://twitter.com/KrimRt/status/834738005659250689 (фото розрахункових листів).


4. Стогін гавані. Обговорюючи понівечений окупантами центр Сімферополя, у місцевої ватніци здали нерви, і вона висловила понаїхали все, що думає: "Ви понаїхали до Криму! Таке враження, що крім Криму землі немає. Сочі, весь Краснодарський край - чому не переселяєтеся туди зі своїми аулами? З луганодонецкімі все ясно - в Криму з українським менталітетом жити звичніше, ніж на материку (на росії). Але інші? Весь безлад і бардак: дороги, сміття, лікарі, парковки, хамство ... - утворився 3 роки тому. Важко багатьом визнати це в паблік, тому що багато передплатники не живуть і ніколи не жили в Криму, а у місцевих жим-жим або коротка пам'ять. А є категорія вихідців з Росії, які ніколи не визнають, що зараз ми живемо в повній дупі. Їм так подобається "https://twitter.com/KrimRt/status/834714539681800194 (скрін).

5. Аксьонов назвав ямковий ремонт в Сімферополі "повним завалом". Бхахах. Сергію, все фігня, давай по новій, а то тобі ніхто грошей не дасть 

6. Настільки мерзенним і брудним я Сімферополь ще не бачила. Розрили, Поколупали, пішов дощ і все - просто все покрито шаром рідкого "лайна" по даху https://twitter.com/KrimRt/status/834712364536696833 (фото).

7. Плитка в центрі Сімферополя і дороги по всьому Криму обнадіюють в плані будівництва та якості Керченського моста. Нє, ну правда!))) Https://twitter.com/CrimeaUA1/status/834423297601368064 (фото, якщо вчора пропустили).

8. Кримські пропагандисти пишуть, що кримчани на свої проблеми скаржаться відразу Гоблін, вже не сподіваючись на "чиновників" на місцях https://newdaynews.ru/crimea/595179.html. Ватники коментують: "Скоро в Кремль ходоків відправимо !!!!", "путину потрібно відразу писати. До Сімферополя марно "," путину пишемо, засилають на Сімферополь, а Сімферополь - на Леніно, а Леніне - на Щолкіне, тобто на місцеву владу. А наша місцева влада ніхрена не хоче робити, посилає нас до Сімферополя. І так замкнуте коло "https://twitter.com/KrimRt/status/834686060407963648 (скрін).

9. Касам сімферопольського залізничного вокзалу окупанти знайшли застосування: тепер в них можна купити автобусні квитки https://twitter.com/FreshSimf/status/834627610428768256 (фото).

10. Ялта. Продовжимо тему процвітання туризму: севастопольський Центр розвитку туризму на виставці "Крим. Сезон-2017 "оформив свою стійку роздрукованими на декількох паперових аркушах буквами. До окупації такі виставки дійсно привертали увагу, а зараз - це ватно-совковий треш. Подивіться, як це виглядало https://twitter.com/CrimeaUA1/status/834750341203763202 (фото).
Ялта, набережна:
11.Окупанти опублікували графік відключень світла в Севастополі на березень. В інших містах також складені графіки. Кволий енергоміст http://ru.krymr.com/a/news/28326436.html

12. Рабство. До 15:00 в Севастополі вату зігнали на покладання квітів на пл. Нахімова. Явка обов'язкова, перевірка за списками! Ватники скаржаться на просрали вихідний. Зазначу, що стадо протримали на площі близько години. Ні олів'є в стаканчиках, ні млинців з лопати не давали
13.У цей день, 23 лютого 1918 року, більшовики розстріляли лідера кримських татар Номана Челебіджихана. Сьогодні в Бахчисараї шанували його пам'ять. Також в колективній молитві згадали жертв геноциду чеченського і інгушського народів, депортація яких почалася 23 лютого 1944 року під час якої загинули сотні тисяч людей !!! http://qha.com.ua/ru/obschestvo/v-krimu-pochtili-pamyat-nomana-chelebidjihana/171170/ (відео).

P.S. Пістолет біля скроні: "Не має ніякого значення, що говорять кримські або донецькі телеканали, пишуть інтернет-сайти, кажуть ваші родичі і знайомі. Ось взагалі - ніякого. Сприймайте їх всіх як людей, біля скроні кожного з яких знаходиться пістолет невидимого вбивці. Втім, чому невидимого? Ми кожен день бачимо цю людину на телевізійних екранах. Ця людина - путин. Для того, щоб дізнатися, що насправді думають жителі Криму і Донбасу, ці території необхідно звільнити. Повернути туди не тільки українську владу, українські прапори, українські телеканали, українську Конституцію, а й відчуття БЕЗПЕКИ. І тільки тоді ми дізнаємося, що вони думають насправді. Дізнаємося в міру одужання - коли вони отримають можливість жити в тому ж нормальному світі, що і ми. Отримають можливість розуміти, порівнювати, думати і не боятися ".

Немає коментарів:

Дописати коментар