субота, 25 лютого 2017 р.

Під Горлівкою невідомі партизани вирізали мінометників-терористів

44_56
Мертвих мінометників з ножовими пораненнями виявили на позиції бойовики, які приїхали змінити спільників.
Це сталося в окупованому селищі міського типу Гольмовськє, що розташоване навпроти селища Погоди в районі Світлодарської дуги, – повідомляє «ZIK«з посиланням на CRiME
За його словами, несподівану знахідку виявила вранці 22 лютого на мінометних позиціях в Гольмовському чергова зміна бойовиків, що приїхала змінити мінометників.
«Приїхали на зміну знайшли чотирьох товаришів по службі, які чергували на позиції, зарізаними. Троє на той момент були вже мертві. Четвертий ще подавав невеликі ознаки життя. Його евакуювали до лікарні. Але надії на те, що він виживе, мало», – розповів співрозмовник.
Він також повідомив, що невідомі вбили бойовиків, вивели з ладу два 120 мм міномета.
«Пошкодження настільки серйозні, що вони відновленню не підлягають», – зазначило джерело.
Він також повідомив, що ця новина швидко поширилася серед бойовиків, істотно вкинувши їх у зневіру, оскільки «ніхто не хоче гинути від ножів невідомих убивць».
За словами співрозмовника, командування загиблих терористів вважає, що це справа рук української ДРГ.
Тим часом рядові бойовики підозрюють місцевих жителів, які, як вони вважають, вдень залишаються мирними громадянами, а вночі «перетворюються в лютих партизан».
Нагадаємо, раніше бойовики неодноразово обстрілювали з мінометів, розташованих на околицях Гольмівського, позиції сил АТО в районі Зайцевого, а також мирних жителів в окупованій Горлівці.

Немає коментарів:

Дописати коментар