неділя, 26 лютого 2017 р.

Слава УКРАЇНІ І ГЕРОЯМ НАШИМ СЛАВА!!!

Світлина від Василя Циріля.  Світлина від Василя Циріля.
Знаєте друзі, повернувся вночі з Авдіївки. І ніяк неможу забути ті змучені обличчя наших хлопців-бійців, котрі там живуть не таким життям , як ми тут. В нас тут затишно, спокійно, дім, робота, сімя, друзі, і .....

А там ні!!! Там залпи, взриви, трьохсоті, двохсоті і все заради нас, українців, котрі вдома займаються своїми справами. І саме обідно коли просиш в небідних людей допомоги для хлопців, чи то продуктів, чи топлива на поїздку в зону АТО, чи фінансів на придбання медикаментів, сигарет, кави, чаю і так дальше, а тобі кажуть , що війна їх не стосується, що держава повинна забезпечити бійців, що бійці зарплату отримують ну і так дальше... безліч причин недопомогти. Таке враження що війна десь далеко в іншій країні.
Але дякувати Богу не всі такої думки!!! Яскравий приклад добра і небайдужості показали учні Стецівької та Вітівської школи НВК, а також Рацівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів , де постійно проводяться акції на підтримку бійців зони АТО,під час яких було зібрано продукти харчування, листівки та обереги, виготовлені власноруч учнями. Все це було доставлено волонтерами в зону бойових дій в районі міста Авдіївка бійцям АТО.
Щиро вдячний жителям села Тіньки, які відгукнулися на прохання допомогти військовим продуктами харчування . Окрема подяка сільському голові Віктору Анатолійовичу Харченко .
Також дякую волонтеру Григорію Терещенко, що власним авто доставив гуманітарну допомогу в зону бойових дій до передової лінії в місто Авдіївку.
Особлива подяка Українській діаспорі з Австралії, що допомогли фінансово, за що ми мали змогу придбати медикаменти, продукти харчування , необхідні набори інструментів для ремонту військової техніки, авто швидкої допомоги, а роботи в них нажаль дуже багато, електричний кабель, лампочки для освітлення, бліндажів, приміщень мед роти, батарейки-акамулятори для тепловізорів та приладів нічного бачення та багато іншого і особисто вручили на позиціях бійцям 72-гої окремої механізованиї бригади в місті Авдіївка.
 А ще подяка черкаському укропському батальйону за сухі супи борщі. Дякую голові Чигиринської РДА Володимиру Андрійовичу Клименко за підтримку в диз топливі.
Також подяка ПП Голубєц Ірині Анатолівній, небайдужим прихожанам Храму святих Апостолів Петра і Павла УПЦ КП міста Чигирин. Тай загалом усім хто є небайдужий до УКРАЇНИ!!!
Ми гордимося нашими бійцями!!! Вони того заслуговують!!!
Слава УКРАЇНІ І ГЕРОЯМ НАШИМ СЛАВА!!!
А ще хочу запитати чи бачила наша влада , а саме призедент, голова ВР, міністри на чому возять поранених та загиблих бійців взоні АТО???
Це ЖАХ!!! Умов для ведення оборони під час війни з агресором такого масштабу НЕМАЄ!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар