середа, 14 червня 2017 р.

В Черкасах патрульні дали шокуючу прес-конференцію про корупцію в поліції

Сьогодні четверо черкаських патрульних, серед них керівники поліцейських підрозділів, дали прес-конференцію щодо корупції у лавах патрульної поліції міста Черкаси.
Вони розповіли, що їхній керівник Олександр Кокоба постійно переслідує своїх підлеглих, тисне на них, якщо ті відмовляється виконувати його злочинні накази. Серед таких наказів, зокрема поліцейські називають наказ переслідувати деяких депутатів та громадських активістів та штрафувати за будь-якої нагоди.
Олександр Кокоба
– Наше керівництво давало нам злочинні накази. Накази в жодному разі не зупиняти конкретні автомобілі. Ми мали телефонувати керівнику, в якого був список, і питати, чи можна зупиняти автомобіль, чи ні… Нам надали список автомобілів депутатів, яких ми мали за будь-яким приводом зупиняти і притягати до відповідальності, – розповіла причини демаршу командир 3-ої роти патрульної поліції Черкас Світлана Андарак
Серед політиків, яких за версією патрульних Кокоба змушував переслідувати, депутат обласної ради Булатецький та заступник міського голови Шевченко. Два екіпажі патрульних мали будь-що оштрафувати та відібрати автомобіль у Геннадія Шевченка.  Варто зазначити, що Булатецький і Шевченко не раз публічно заявляли, що їх патрульні переслідують, про що “Дзвін” раніше писав:
Все для піару: як у Черкасах ганяються за статусними порушниками
Сам же керівник патрульної поліції Олександр Кокоба вже прокоментував демарш своїх підлеглих. Він пов’язує їхні дії з тим, що вони усі відсторонені від служби з різних причин, тому і намагаються його дискредитувати. Таку ж думку висловили і численні присутні на скандальній прес-конференції   черкаські громадські активісти “Самооборони” та “Автомайдану”. Які фактично звинуватили в брехні, неадекватності та надмірній жорстокості “патрульних-розкольників”.
На чиєму боці правда в цій історії – невідомо. Швидше за все правда, як завжди  десь посередині. І керівництво патрульних, і самі “патрульні-правдошукачі” не викликають жодної довіри, і аргументи і тих, і інших – сумнівні. Проте, точно зрозуміло, що реформа міліції на поліцію в Україні була заздалегідь чистим піаром, а не власне реформою.
Ігор Сичов

Немає коментарів:

Дописати коментар