пʼятниця, 24 березня 2017 р.

Заява УНА-УНСО щодо висловлювань керівництва та КГБ Білорусі про підготовку на території України груп бойовиків та можливим прибуттям «послідовників» УНА-УНСО на заплановані вуличні акції.

                     
Заява УНА-УНСО щодо висловлювань керівництва та КГБ Білорусі про підготовку на території України груп бойовиків та можливим прибуттям «послідовників» УНА-УНСО на заплановані вуличні акції.
УНА-УНСО є організацією, яка створювалась відповідно до Конституції та чинного законодавства України, та діє з метою захисту народу України. Наразі в Україні іде війна. УНА-УНСО з першого дня війни стала на захист нашої держави і на сьогоднішній день члени нашої організації воюють з агресором в лавах Збройних Сил України. УНА-УНСО не втручається у внутрішні справи Білорусі та не має ніякого відношення до підготовки та проведення вуличних акцій 25 березня нашими «послідовниками».
УНА-УНСО розуміє всю деструктивність наслідків втручання у внутрішні справи Білорусі. УНА-УНСО вважає, що спроба пов’язати підготовку бойовиків та їх участь у вуличній акції 25 березня з нашою організацією є провокацією на замовлення нашого ворога, яка спрямована:
- на розпалювання ворожнечі між нашими братніми народами; 
- для аргументації репресій проти патріотів Білорусі, яки виступають проти агресивної політики Кремля;
- для дискредитації національно–патріотичного руху України.
УНА-УНСО залишає за собою право підтримати боротьбу братнього білоруського народу у випадку збройної агресії з боку Росії.
Слава Україні! Слава нації!
 
Інфоцентр УНСО

Немає коментарів:

Дописати коментар