субота, 10 червня 2017 р.

Знайомтеся - це син Гіві, який обіцяв помститися за батька. Але тепер він випускник і має переваги при вступі до вишів

Чи правильне рішення про переваги випускникам шкіл з ОРДЛО при вступі до українських вишів, покаже час.
Син Михайла Толстих (Гіві). Фото: Фейсбук.Син Михайла Толстих (Гіві). Фото: Фейсбук.

Знайомтеся, на фото - син Михайла Толстих, більш відомого як терорист Гіві. Він, як і кожен син, оплакує свого покійного батька. А ще він - випускник і, відповідно до українського законодавства, має переваги при вступі до українських вишів. В мережі розгорілася дискусія щодо цієї норми законодаства і щодо морального права українців протестувати проти утримання дітей вбивць свого народу за кошти українських платників податків, пишуть Патріоти України.
До цієї теми привернула увагу Lyudmila Chayka, яка й опублікувала на своїй сторінці в Фейсбуці світлину сина Гіві біля меморіальної дошки "херою ДНР". Ось що пише Людмила:
"Пётр Ляксеич - это сын Гиви, выпускник. Его папа издевался и убивал наших ребят, вы подписали указ о признании их аттестатов и любезно пригласили в ВУЗы Украины без здачи ЗНО, я так понимаю и обучение будет бесплатно.
Теперь вместо того, чтоб идти в армию дыры все выпускники ордло повалят к нам в вузы? У меня вопрос, а на хрена они здесь нужны? Почему я должна оплачивать их обучение, почему мой внук должен ходить с ними по одним улицам, почему вы больше переживаете за детей ОРДЛО, чем за наших, отцы которых воюют с такими ГИВИ. Петр Ляксеич, вы чей президент?".
Пост викликав неоднозначну реакцію в мережі:
Немає коментарів:

Дописати коментар