понеділок, 19 червня 2017 р.

«Я его сильно не бил, просто разок приложился», - активіст, який побив Добкіна

Сам активіст запевняє, що не збирався бити нардепа, а випадково його зустрів.
Олександр Кравчук. Фото: сайт міста Харкова.Олександр Кравчук. Фото: сайт міста Харкова.

Український активіст Олександр Кравчук, який протягом доби прославився тим, що дав по обличчю екс-губернатору Харківщини Михайлу Добкіну, розповів подробиці і причину бійки з нардепом, передають Патріоти України з посиланням на 057.ua.
"Я приехал к другу на суд и увидел, как Елена Лукаш (экс-министр юстиции - Ред.) давала интервью журналистам. Я и сказал ей пару фраз, которые хочет сказать каждый у нас в стране. Сзади сидел Добкин, который начал мне в спину что-то орать, хамить и оскорблять", - розповів Олександр.
Чоловік зазначає, що не хотів ніякої бійки, але Добкін його спровокував на конфлікт. "Я не хотел его трогать, но он начал вести себя как барин и грубить. Он и его товарищи привели страну к хаосу, а все равно чувствуют себя шикарно", - додав чоловік.
Сам Добкін на своїй сторінці в Твіттері заявив, що Олександр по ньому не потрапив, оскільки був п'яний. "Я вообще не употребляю алкоголь даже по праздникам, а попал или нет - можно посмотреть на видео. Но я сильно не бил, просто разок приложился ему по лицу в порыве гнева", - заявив Олександр.
Чоловік розповідає, що поліція відтягла його від побитого депутата, який не переставав його і далі ображати. "Я ему предложил выйти на улицу и продолжить разговор как мужчины, а он просто сбежал за спиной охраны, и очень быстро бежал. Я такого не хотел, просто достали такие, как он. Захочет подать на меня в суд - я не боюсь никаких преследований, надоело бояться", - сказав Олександр. Відзначимо, що на соціальній сторінці Олександра в інтернеті, за добу, більше чотирьохсот користувачів подякували йому за вчинок.

Немає коментарів:

Дописати коментар