субота, 12 серпня 2017 р.

Інструктор: Весь генеральський склад України — це люди, які розвалили армію

Цві Аріелі
Причина поганої підготовки українських військовослужбовців — генерали, які не мають належного рівня підготовки і не зацікавлені у розвитку армії.
Про це в інтерв’ю сайту "24" розповів інструктор-волонтер бригади легкої піхоти Національної гвардії України Цві Аріелі.
За його словами, рівень підготовки значної кількості підрозділів сьогодні є дуже низьким.
У першу чергу тому, що командири там самі не отримали необхідної підготовки. Дивіться, генерали, які зараз керують військами, на момент розвалу Радянського Союзу були, в кращому випадку, лейтенантами, можливо — капітанами. Тобто, молодшими офіцерами. Потім почався розвал армії, вона перестала тренуватися, максимально скоротилося фінансування. Солдати або нічого не робили, або будували дачі генералам. Якщо ми візьмемо весь генеральський склад ЗСУ, Нацгвардії, неважливо кого — все це люди, які розвалили армію. Два роки війни не привели Україну до того, щоб цих людей змістили,
— сказав він.
При цьому Аріелі наголосив, що єдиний спосіб виправити ситуацію — змістити цих людей. "Український народ повинен чітко розуміти, що проблема саме в генералах. Навіть не в політиках. Генерали безпосередньо керують армією. Саме від них залежить, якою буде підготовка", — додав він.
Нагадаємо, раніше Аріелі заявляв, що одна з ключових проблем української армії полягає у тому, що у військовослужбовцях вбивають ініціативність та бажання ставити запитання, навіть коли їм щось незрозуміло.

Немає коментарів:

Дописати коментар