четвер, 23 березня 2017 р.

Корейський студент: "Ми можемо відтворити щось на найвищому рівні, а ви можете придумати таке, що нам ніколи і в голову не прийде"

Одкровення від професора Петра Масляка, автора неперевершеного роману гіперреалістичної фантастики "День Незалежності".
Дуже цікава розмова!
"- В мене нещодавно відбулася цікава розмова з нашим студентом з Південної Кореї. Він родом з Сеула. Я прямо спитав його, що він тут робить? Його відповідь мене здивувала:
- Ми вивчаємо Україну, тому що це дуже незвична держава і нація.
- І в чому, - запитав я.
- Ви дуже креативні. хоча нічого про себе не знаєте. Я до вас підійшов, бо ви намагаєтесь розповісти українцям те, про що вони про себе не відають. Тут буде народжуватися новий світ.
Корейський студент каже:
- Ми можемо відтворити щось на найвищому рівні, а ви можете придумати таке, що нам ніколи і в голову не прийде.
- Це комплімент? - запитав я.
- Ні, це правда. Світ зараз візьметься за Україну. Перш за все, звичайно, США і Китай. Вони вже починають усвідомлювати, що збереження нинішнього статус-кво в Україні дуже небезпечне. Або вони допоможуть українцям здолати і знищити корупційну владу, або тут станеться грандіозний вибух. Українці не лише дуже креативна нація (найбільша кількість айтішників у Європі), але й нація генетичних воїнів. Така вибухова суміш може призвести до виникнення найбільшої зони нестабільності у світі. І тоді всякі там (середнього роду) Сомалі, Іраки і Сирії будуть дитячими забавками для світу."

Немає коментарів:

Дописати коментар