четвер, 8 червня 2017 р.

Втрати терористів та контратака ЗСУ: на луганщині загострення

Бойовики намагалися прорвати позиції сил АТО під Жолобком, ворог утік з втратами, - штаб
За останні дні ситуація у зоні проведення АТО істотно загострилась. Зокрема, вчора, 7 червня, на луганському напрямку бойовики застосували важку артилерію. За минулу добу українські ЗС втратили двох бійців.
Як повідомлялося раніше, ЗСУ покращили свої тактичні показники, просунувшись на 1,5 кілометра вперед у районі Бахмутської траси, яка є стратегічною та сполучає Луганськ з контрольованою силами АТО частиною області.
У відповідь бойовики здійснили спробу вибити українських військовослужбовців із зайнятої території. Контратака бойовиків не вдалася. Натомість українським бійцям вдалося не тільки відбити наступ ворога, але й перейти в контрнаступ, зайнявши першу лінію оборони противника в районі населеного пункту Жолобок. Наразі Жолобок фактично оточений ЗСУ.
Примітно, що інформацію про успішний контрнаступ ЗСУ також підтвердив колишній "міністр оборони" "ДНР" Ігор Гіркін.
Варто відзначити, що всі операції ЗСУ поблизу Бахмутської траси не суперечать мінським домовленостям, оскільки територія, на якій проходять військові дії, згідно з цими домовленостями має перебувати під контролем України.
В районі Кіровська і Стаханова вчора терористи здійснювали артилерійські обстріли. Вогневе протистояння почалося десь о 10:30. Бойовики вели вогонь в основному у напрямку н. п. Жолобок. У свою чергу ЗСУ були змушені відкрити вогонь, щоб подавити вогневі позиції бойовиків.
"Ворог використовував важку артилерію, міномети. Зазначені дії відбувалися на тлі інформаційної інтервенції в медійний простір. Уже традиційно головним інформаційним приводом було голослівне звинувачення української армії в наступі на даному напрямку", - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці прес-центру штабу АТО.
За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", вчора близько 17-ї години бойовики здійснювали передислокацію живої сили та техніки з боку Луганська і Стаханова щоби не дати силам АТО закріпити свій тактичний успіх.
За попередніми даними, втрати бойовикі у результаті невдалої операції складають близько 25 чоловік, з яких 11 убитих.
В одній з "найгарячіших точок" на луганському напрямку силам АТО протистоїть колишня так звана "бригада" "Привид" вбитого Олексія Мозгового.
"Бригада" деморалізована і вже давно не являється концентрованою військовою одиницею, якою була раніше. Та й, власне, "бригадою" залишки "Привида" можна назвати лише умовно - за чисельністю особового складу це швидше рота.

Немає коментарів:

Дописати коментар