пʼятниця, 16 червня 2017 р.

Кличко таки підписав рішення про проспект Шухевича

12 червня окружний адміністративний суд Києва заборонив Київській міській раді подавати на підпис меру й публікувати рішення про перейменування проспекту генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича до ухвалення рішення у справі позову до Київради

Як ми раніше повідомляли, 12 червня окружний адміністративний суд Києва заборонив Київській міській раді подавати на підпис меру й публікувати рішення про проспект Шухевича. Водночас, як стало відомо, мер Києва – Віталій Кличко таки підписав це рішення. Ознайомитись із відповідним документом можна за посиланням.
Секретар Київради Володимир Прокопів повідомив "Сегодня", що рішення про перейменування вже підписано мером Києва. "На даний момент рішення про перейменування проспекту Ватутіна в проспект Романа Шухевича вже підписано мером Києва. Те, що є рішення суду заборонити публікувати це рішення, у нас є управління правового забезпечення, яке буде відстоювати позицію Київради в цьому питанні", - повідомив секретар Київради Володимир Прокопів.
Він додає, що їм щойно надійшло рішення суду. "Самого позову я ще не бачив. Наші юристи займаються цим питанням. Я подивлюся позов, оскільки це ще не остаточне рішення суду, а лише рішення про забезпечення цього позову. Ми його вивчимо і озвучимо свою офіційну позицію з цього питання. Але я не думаю, що це велика проблема. Повернення до колишньої назви проспекту не буде. це можливо тільки за рішенням Київради", - запевнив "Сегодня" Володимир Прокопів.

Немає коментарів:

Дописати коментар