неділя, 6 серпня 2017 р.

"Римляни не додумалися, коли Христа розпинали": У соцмережі показали справжнє обличчя російського православ'я

Хрест, який зафіксовано на фото, знаходиться на одній з церков в центрі Москви.​
Багаті священики навряд чи здатні розуміти справжнього Христа. Ілюстрація: соцмережі.Багаті священики навряд чи здатні розуміти справжнього Христа. Ілюстрація: соцмережі.

У соцмережі з'явилася фотографія з Росії - з хрестом, на якому вістрям вгору набиті цвяхи. Знімок на своїй сторінці в Facebook опублікував журналіст і письменник Олексій Суховерхов, передають Патріоти України.
Він припустив, що таким методом, представники церкви, швидше за все, відганяють птахів. "А хочете, я Вам зараз покажу справжнє обличчя російського православ'я? Клянусь Вам, що в цій фотографії немає жодної краплі монтажу, просто я випадково це побачив і зняв дуже сильною оптикою. Набити цвяхів вістрям вгору в хрест - навіть римляни не додумалися, коли Христа розпинали. Зате наші вітчизняні попи, мабуть, так пташок шанують", - написав Суховерхов.


Він уточнив, що хрест, який він зафіксував на фото, знаходиться на одній з церков в центрі Москви.

"Завжди знав, якби РПЦ існувала за часів Христа, то розп'яття Його заграло б новими фарбами. Вони ж, б ** ді, ще й квитки продавали б!" - прокоментували фото в Twitter Раїса-Ватушка.

Немає коментарів:

Дописати коментар