четвер, 23 березня 2017 р.

Я не бачу іншого варіанту: Тимчук закликав повернути в зону АТО важке озброєння

                     
Шляхом загострення збройного протистояння на Донбасі Кремль намагається змусити Київ на ухвалення законопроекту про місцеві вибори на позачерговій сесії парламенту. Сьогодні українські військовослужбовці опинилися заручниками влади, котра не хоче проявити політичну волю, заявити про зрив мінських угод і повернути важкі озброєння на передній край.

Таку заяву в коментарі "Обозревателю" озвучив координатор групи "Інформаційне опір", народний депутат України (фракція "Народний фронт") Дмитро Тимчук.

"Я прив'язую ескалацію конфлікту на Донбасі з боку російсько-терористичних військ все-таки до жорсткого наміру Москви провести реалізацію" Мінська-2 "- будь-якими засобами і силами домогтися прийняття закону про місцеві вибори з відповідними наслідками - легалізацією місцевої міліції, яка підпорядковується тільки місцевим владі, і так далі ", - сказав він.

У цьому контексті Тимчук нагадав про те, що ескалація спостерігалася і під час останніх засідань Верховної Ради, "але до кінця сесії відповідний законопроект так і не з'явився". Виходячи з цього, експерт припустив, що шляхом нової ескалації "Москва намагається примусити Верховну Раду зібратися на позачергову сесію і змусити прийняти цей законопроект".

Нардеп переконаний: в ситуації, що склалася офіційний Київ зобов'язаний "поставити перед фактом учасників" нормандської четвірки ": ось констатація обстрілів, ось констатація ОБСЄ про те, що левова частка порушень мінських угод припадає на російсько-терористичні війська, і доказ того, що ми повинні повертати важке озброєння на лінію дотику ».

"Я іншого варіанту не бачу. Тому що все прекрасно розуміють, що "Мінськ-2" зірваний, але намагаються реанімувати це мертвонароджена дитина ", - додав він.

Тимчук назвав українських військовослужбовців, які воюють "на передку", заручниками ситуації, що склалася, "коли Київ не має політичної волі констатувати факт, заявити про зрив" Мінська "і повернути важкі озброєння на передній край".

Немає коментарів:

Дописати коментар