четвер, 15 червня 2017 р.

Бондаренко відзначив найкращих медиків Черкас

Напередодні професійного свята працівників різних медичних установ Черкас нагородили грамотами виконавчого комітету та подяками міського голови. Кращих із кращих відзначили сьогодні, 15 червня, в приміщенні міськвиконкому.
– Щиро дякую кожній без винятку людині, яка працює в медичній галузі: як лікарям, так і медичним сестрам, – сказав він. – Ви щодня повертаєте людей до життя та зберігаєте їхнє здоров’я – нічого дорожчого за це немає. Від імені виконавчого комітету та міської ради бажаю усім вам мирного неба та родинного затишку.
Водночас, очільник міста пообіцяв, що черкаська влада докладатиме зі свого боку всіх можливих зусиль, аби з року в рік поліпшувати умови в міських лікувальних закладах. Зокрема, в бюджеті на 2017-ий передбачили близько 48 млн грн і на ремонти в закладах охорони здоров’я, і на закупівлю нового обладнання.
За сумлінну працю в галузі охорони здоров’я міста, високу якість роботи, відданість своїй справі та з нагоди професійного свята 14 представників лікувальних закладів Черкас Анатолій Бондаренко відзначив грамотами, ще 15 – подяками.
– Вашу працю, ваші зусилля і вашу жертовність складно оцінити. Тим більше – в умовах сьогодення, коли в країні триває війна. Але найголовніше те, що ви лишаєтесь вірними своєму покликанню, – додав своєю чергою директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник. Бути лікарем, працювати лікарем і лишатися ним – це надзвичайно важко, але й потенційно гідно.
Нагадаємо, День медичного працівника відзначається щорічно у третю неділю червня. В Україні його встановили відповідно до Указу Президента від 3 червня 1994 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар